Profil společnosti                                                                                                                   

V současné době jsme schopni poskytovat naše služby širokému spektru zákazníků. Většina našich zaměstnanců má dlouholeté zkušenosti se stavbou velice složitých jednoúčelových strojů.

Předmětem naší činnosti jsou kompletní služby v oblasti mechanizace a automatizace ve všech odvětvích průmyslové výroby, od poradenské činnosti přes vývoj a výrobu montážních linek a strojů až po robotizovaná pracoviště.

Dále dodáváme různé osvědčené komponenty pro uvedená zařízení (např. pneumatické prvky, lineární pojezdy, speciální podavače dílů, pohony, přesné převodovky, čidla apod.).

V poslední době aplikujeme na našich strojích různé kamerové systémy pro kontrolu a řízení procesů. Trend těchto kontrol je v současnosti strmě narůstající.

Velmi výrazným trendem posledních 2-3 let je robotizace v oblasti jednoúčelových strojů. Roboty používáme nejen pro různá montážní zařízení, ale ještě ve větší míře pro automatizaci ve vstřikovnách plastů. Pro tuto oblast působíme už řadu let jako integrátor firmy ARBURG, pro kterou děláme téměř veškerou složitější automatizaci u jejich vstřikovacích lisů v celé ČR i jinde.

Certifikáty

Informace

Výrobní a montážní stoly

Výrobní a montážní stoly Nabízíme výrobu různých typů pracovních, montážních a výrobních stolů z hliníkových profilů, dle Vašich požadavků a Vaší výkresové dokumentace.

více

 

Katalog PALETTI

Katalog PALETTI Kontaktujte nás a nechte si zdarma zaslat  katalog Paletti. 

více

 
Archiv
 

Partneři

Telefon: 483 356 923, 483 356 913

Vyhledat

Montážní a manipulační technika

Zkušenost, odbornost, kvalita, rychlost.

Zaměstnáváme odborníky na problematiku v daném oboru, používáme komponenty od výrobců renomovaných značek. Naše produkty splňují přísná kriteria, dbáme na vysokou kvalitu.

Česky English
  • Výrobní a montážní linky Jednoúčelové stroje Montážní pracoviště Manipulátory k lisům Kamerové systémy fanuc
  • pracovní a montážní stoly cognex baumer siemens paletti lol