Služby

Jsme moderní česká společnost zabývající se technickým návrhem, konstrukcí a výrobou složitých jednoúčelových strojů a zařízení, dopravníků a dopravníkových systémů, manipulátorů pro testery elektronických součástek a technologických přípravků. Dále nabízíme komplexní služby v oblasti strojírenství, mechanizace, automatizace a robotizace ve všech odvětvích průmyslové výroby. Poskytujeme též poradenskou činnost ohledně vývoje a výroby jednoúčelových strojů, montážních linek, manipulátorů, speciálních elektronických řídicích, regulačních, zabezpečovacích zařízení.

Na základě specifických požadavků zákazníků navrhujeme a konstruujeme samostatně fungující zařízení i zařízení s informačními vazbami na okolní stroje a systémy řízení výroby. Využíváme nejmodernější dostupnou techniku a umíme reagovat i na individuální potřeby zákazníků charakteristické pro zvlášť čisté nebo zvlášť agresivní prostředí, farmaceutickou či potravinářskou výrobu nebo prostředí se zvláštními režimy.

Dodáváme komponenty renomovaných značek pro průmyslové využití. Jedná se především o pneumatické prvky, lineární pojezdy, pohony, speciální převodovky, čidla, montážní profily z lehkých AL slitin, elektrické a elektronické součásti. V Čechách a Slovenské republice jsme výhradní zástupci a distributoři kompletního sortimentu společností : PALETTI, MONTRATEC, MONTECH

 

Certifikáty

Informace

Výrobní a montážní stoly

Výrobní a montážní stoly Nabízíme výrobu různých typů pracovních, montážních a výrobních stolů z hliníkových profilů, dle Vašich požadavků a Vaší výkresové dokumentace.

více

 

Katalog PALETTI

Katalog PALETTI Kontaktujte nás a nechte si zdarma zaslat  katalog Paletti. 

více

 
Archiv
 

Partneři

Telefon: 483 356 923, 483 356 913

Vyhledat

Montážní a manipulační technika

Zkušenost, odbornost, kvalita, rychlost.

Zaměstnáváme odborníky na problematiku v daném oboru, používáme komponenty od výrobců renomovaných značek. Naše produkty splňují přísná kriteria, dbáme na vysokou kvalitu.

Česky English
  • Výrobní a montážní linky Jednoúčelové stroje Montážní pracoviště Manipulátory k lisům Kamerové systémy fanuc
  • pracovní a montážní stoly cognex baumer siemens paletti lol