O nás

Těžiště naší činnosti spočívá v těchto třech oblastech:

1.

Výroba plně automatizovaných a poloautomatických montážních strojů a linek

left-bottom-corner about-introduction-image right-top-corner

2.

Automatizace a robotizace vstřikoven plastů

left-bottom-corner about-introduction-image right-top-corner

3.

Výroba poloautomatizovaných inteligentních pracovišť

left-bottom-corner about-introduction-image right-top-corner

Historie společnosti

Firma MMT s.r.o. vznikla v říjnu 1996 oddělením automatizačního střediska od ABB Elektro Praga - Jablonec nad Nisou.

1996  - založení společnosti MMT, jako nástupce střediska  Racionalizace a mechanizace výroby v ABB Elektro Praga s.r.o., Jablonec nad  Nisou, zahájení činnosti společnosti 1.1. 1997 s 11 zaměstnanci, pod vedením majitele společnosti Ing. Michalem Rosslerem, v pronajatém objektu v Kokoníně.

 

1998  - přestěhování společnosti do pronajatého objektu v Rychnově u Jablonce n/N, překročení hranice 20 zaměstnanců

 

2002  - překročení hranice 30 zaměstnanců, dosažení ročního obratu 30 mil. Kč

 

2005  - dosažení ročního obratu 50 mil. Kč

 

2006 - přestěhování společnosti do vlastního objektu v ul. Revoluční, Jablonec n/N

 

2009  - navázání partnerské spolupráce s firmou Arburg, předním evropským dodavatelem  vstřikovacích lisů

 

2012  - založení projektového oddělení, jako reakce na potřebu řízení složitých a rozsáhlých projektů automatických linek

2014 - dokončení výstavby nové výrobní haly, tím došlo k dvojnásobnému rozšíření plochy pro montáž, obrábění a sklady, překročení hranice 40 zaměstnanců

 

2015   - dosažení ročního obratu 100 mil. Kč

 

2016  - dokončení výstavby nových prostorů pro vedení společnosti a projektové oddělení

 

2017  - novým majoritním vlastníkem se stává společnost IFRE INDUSTRY, druhým jednatelem se stává Ing. Jiří Vágner, překročení hranice ročního obratu 150 mil. Kč

 

2019  - pozici ředitele společnosti předal zakladatel Ing. Michal Rossler dlouholetému vedoucímu projektů Ing. David Ziebikerovi, který se zároveň stává třetím spolumajitelem-jednatelem, překročení hranice 50 zaměstnanců

 

2021 - společnost slaví 25 let své úspěšné působnosti na trhu automatizace a robotizace

about-hq-image

Profil společnosti

V současné době jsme schopni poskytovat naše služby širokému spektru zákazníků. Většina našich zaměstnanců má dlouholeté zkušenosti se stavbou velice složitých jednoúčelových strojů.

Předmětem naší činnosti jsou kompletní služby v oblasti mechanizace a automatizace ve všech odvětvích průmyslové výroby, od poradenské činnosti přes vývoj a výrobu montážních linek a strojů až po robotizovaná pracoviště.

Dále dodáváme různé osvědčené komponenty pro uvedená zařízení (např. pneumatické prvky, lineární pojezdy, speciální podavače dílů, pohony, přesné převodovky, čidla apod.).

V poslední době aplikujeme na našich strojích různé kamerové systémy pro kontrolu a řízení procesů. Trend těchto kontrol je v současnosti strmě narůstající.

Velmi výrazným trendem posledních 10 let je robotizace v oblasti jednoúčelových strojů. Roboty používáme nejen pro různá montážní zařízení, ale ještě ve větší míře pro automatizaci ve vstřikovnách plastů. Pro tuto oblast působíme už řadu let jako integrátor firmy ARBURG, pro kterou děláme téměř veškerou složitější automatizaci u jejich vstřikovacích lisů v celé ČR i jinde.

Naše filozofie v MMT vychází z naší 25 leté tradice. Základem pro nás jsou následující hodnoty:

KVALITA = naše stroje vyrábějí i více jak 20 let v nepřetržitém provozu

Klademe maximální důraz na kvalitu našich návrhů, která vychází z dlouholetých zkušeností našeho konstrukčního týmu. Nespokojíme se s řešením, které je „pouze“ funkční. Díky tomu, že máme v MMT odborníky pro všechny fáze realizace, hledáme již od poptávky společně v týmu nejlepší možný koncept stroje. Klademe důraz na dlouhodobou životnost, možnosti snadného seřízení, údržby a oprav našich strojů.

SPOLEHLIVOST = stroje předáváme plně funkční a odladěné dle požadavků zákazníka

Jsme v intenzivní komunikaci se zákazníkem již od prvního kontaktu a naše spolupráce pokračuje v průběhu tvorby konstrukčního návrhu, stavby a instalace stroje až po zaškolení před uvedením zařízení do sériového provozu. Jako naši silnou stránku vnímáme servisní podporu zákazníkům a důraz na včasné a spolehlivé řešení vzniklých technických i administrativních komplikací.

FÉROVOST = dlouhodobé vztahy se zákazníky a minimální fluktuace zaměstnanců

Jsme na trhu již 25 let a náš záměr je působit zde minimálně další desítky let. Naše reputace je pro nás velmi důležitá. Naší prioritou je morální přístup jak k našim zákazníkům, tak i k našim zaměstnancům. Věříme, že právě férovost je klíčem k dlouhodobé perspektivě na trhu automatizace.