O nás

Těžiště naší činnosti spočítá v těchto třech oblastech:

1.

Výroba plně automatizovaných a poloautomatických montážních strojů a linek

about-introduction-image

2.

Automatizace a robotizace vstřikoven plastů

about-introduction-image

3.

Výroba poloautomatizovaných inteligentních pracovišť

about-introduction-image

Historie společnosti

Firma MMT s.r.o. vznikla v říjnu 1996 oddělením automatizačního střediska od ABB Elektro Praga - Jablonec nad Nisou.

Od svého vzniku do současnosti prošla firma díky postupnému nárůstu počtu zakázek a obratu významným rozvojem v oblasti personální, technické i budování zázemí firmy.

Za dobu existence firmy jsme vystřídali tři objekty, které nám vždy po několika letech přestaly vyhovovat z hlediska velikosti. Od r. 2007 sídlíme ve vlastním objektu na jižním okraji Jablonce nad Nisou, kde můžeme současnou využívanou plochu více než zdvojnásobit.

about-hq-image

Profil společnosti

V současné době jsme schopni poskytovat naše služby širokému spektru zákazníků. Většina našich zaměstnanců má dlouholeté zkušenosti se stavbou velice složitých jednoúčelových strojů.

Předmětem naší činnosti jsou kompletní služby v oblasti mechanizace a automatizace ve všech odvětvích průmyslové výroby, od poradenské činnosti přes vývoj a výrobu montážních linek a strojů až po robotizovaná pracoviště.

Dále dodáváme různé osvědčené komponenty pro uvedená zařízení (např. pneumatické prvky, lineární pojezdy, speciální podavače dílů, pohony, přesné převodovky, čidla apod.).

V poslední době aplikujeme na našich strojích různé kamerové systémy pro kontrolu a řízení procesů. Trend těchto kontrol je v současnosti strmě narůstající.

Velmi výrazným trendem posledních 10 let je robotizace v oblasti jednoúčelových strojů. Roboty používáme nejen pro různá montážní zařízení, ale ještě ve větší míře pro automatizaci ve vstřikovnách plastů. Pro tuto oblast působíme už řadu let jako integrátor firmy ARBURG, pro kterou děláme téměř veškerou složitější automatizaci u jejich vstřikovacích lisů v celé ČR i jinde.